Konuşma Siteleri

Ana Sayfa / Konuşma Siteleri

Konuşma Siteleri

Sevgiden     30-03-17     Sohbet Odaları     Konuşma Siteleri     1157 Defa Okundu

Yazışma Siteleri Nedir ?Ne işe Yarar?

Yazışma Siteleri isimden anlaşıldığı gibi yazarak iletişime geçebildiğimiz sitelerdir,bunlara en büyük örnek IRC dediğimiz alt yapıya sahip olan Sohbet ve Chat Siteleridir.Bu tür sitelerde en çok kullanılan iletişim türü yazarak insanlarla tanışma siteleri’dir.Eskiden ve hala günümüzde kullanılan en yaygın Sohbet siteleridir.Bir çoğu ücretsiz sohbet hizmeti vermekte ve üyelik istemezler,yapmanız gereken tek şey kendiniz bir Rumuz belirlemek.

Konuşma Siteleri Nedir ? Ne İşe Yarar?

Konuşma siteleri ; Sesli sitelerdir,bu siteler üzerinden insanlar bilgisayarları üzerinden insanlarla sesli olarak iletişime geçerek onlarla konuşabilirler.Son dönemde baya bi popüler olmasına rağmen beklendiği gibi çok fazla ilgi görmemiştir.Yazışma siteleri gibi çok fazla yaygın değildir.

Görüntülü Siteler Nedir? Ne İşe Yarar ?

Görüntülü siteler üzerinden yapılan sohbetler tamamen kamera üzerinden insanların karşılıklı birbirleri ile görüntülü olarak iletişime geçtikleri sitelerden oluşur.Bu tür görüntülü Sohbet sitelerinin bir çoğu ücretli olup sizlerden ücret karşılığı sohbet edebilirsiniz.Aslında tamamen para tuzağı diyebilirim bu siteler için.

Peki Bu kadar fazla Alternatifi fazla olan Sohbet ve Chat Sitelerinde bizim için hangi siteler yararlı hangileri zararlı nasıl öğrenebiliriz?

Bunun en büyük çözümü o sitelere girmek ve en azından araştırmak gereklidir.Bizlerde sizler için ufak bir araştırma yaptık ve bu sitelerin en çok dolandırıcılık olarak şikayet edilenleri ise görüntülü Sohbet siteleri diyebiliriz.Diğer Yazışma Siteleri ve Konuşma Siteleri ise bizler için diğer sitelere göre daha yararlı olan sitelerdir.Özellikle yazışma üzerine kurulan siteler hem daha eski sohbet kültürü hemde çoğuna ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Günlük hayatın stresinden uzak dilediğin gibi konuşmak istermisin? Sizler için  özel olarak hazırlanmış olan odalarımız  ile her yaşa  hitap eden sohbet hizmeti  sizleri seviyeli ve güvenilir bir ortam sunuyor.

Sevigden Net Yazışma Siteleri üzerinden tamamen ücretsiz Sohbet keyfi yaşayabilirsiniz.Türkiyenin ve Dünyanın her ülkelerinden sitemizde olan kullanıcılarımızla anlık sohbete başlayabilir,onlarla yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Yolu Sevgiden geçenlerin değişmez adresi olan sitemiz sizleri keyifli sohbete davet ediyor.

Şimdi Hemen Sohbete Bağlan.

 

 

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sevgiden.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: umiT muhabbet.org