Yazılı Chat Ve Yazılı Sohbet

Ana Sayfa / Yazılı Chat Ve Yazılı Sohbet

Yazılı Chat Ve Yazılı Sohbet

Sevgiden     01-10-18     Genel     Yazılı Chat Ve Yazılı Sohbet     565 Defa Okundu

Yazılı Chat Siteleri

Yazılı Chat Siteleri nelerdir ve nasıl giriş yapılarak sohbet edilir. Bugun ki makalemizde bundan bahsediyor olacağız.

Önceki makalelerimizde sizlere yazışma ve konuşma siteleri isimli 2 farkli site yapısını içeren Chat sitelerinden bahsettim. Türkiyede ilk chat yazılı olarak hayatımıza girmiş olup, zamanla taleplerin artması ile birlikte ilginin çok olması farklı siteleride beraberinde getirdi.

Yazılı Chat bizlerin hayatında hep farklı bir yere sahip olduğunu kimse inkar edemez . Zamanında internet kafelerde az mirc programları sayesinde chat yapmadık. Bir çoğumuzun hayatında mutlaka bir defada olsa girdiği yerlerin başında gelir. Milyonlarca insanın tercih ettiği bu siteler insanların sosyal anlamda hayatlarına ciddi katkıda bulunmuştur. Bazen hiç tanımadığınız biri ile tanışmak ve onunla konuşmak bile bizleri mutlu etmiştir. Yılların geçmesi  ile birlikte Yazılı Sohbet sitelerinde ciddi bir değişim söz konusu olmaya başladı.  Akıllı telefonların çok olması insanları bilgisayardan uzaklaştırıp, Mobil Sohbet tarafına kaymalarına neden olmuştur.  Aslında mobil cihazlardan internete bağlanmak çok daha kolay ve pratik olmuştur. Hem bir yere sabit kalmadan her an chat yapma imkanın olması, hemde belkide o an bulunduğun yerden insanlarla tanışma şansının artması da ayrı bir güzel tarafı.

Mobil Yazılı Sohbet

Mobil Yazılı Sohbet ismindende anladığımız üzere cep telefonları üzerinden giriş yapabildiğimiz yazılı chat sitelerinin daha gelişmiş versiyonu, olup dilediğiniz her an sohbete po  sitelere verilen isimdir.

Binlerce insan cep telefonları üzerinden internete giriş yaparak sohbet siteleri üzerinden konuşmaya başlayabilirler.

Türkiyenin en sevilen Üyeliksiz Yetişkin Sohbet Odaları olan Sevgiden.net ile sende hayatında gerçek dostluklara ve aşklara yelken açmaya başlayabilirsin.

Bunun için yapmanız gereken sitemize giriş yaparak kendinize bir rumuz belirleyip yazışmaya başlamak.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Sevgiden.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: umiT istiraki olup tum haklari saklidir.