Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur ?

Ana Sayfa / Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur ?

Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur ?

Sevgiden     28-06-19     Genel     Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur ?     54 Defa Okundu

Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur ?

İnternet üzerinden sıklıkla araştırılan konular arasından whatsapp sohbet geçmişinin nasıl okunacağına dair sorular sorulmaktadır. Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı, akıllı telefona sahip olan herkesin mutlaka uygulama mağazasından ilk indirdiği uygulamalar arasında yer alan whatsapp geniş kitleler tarafından kullanılmaya devam ediyor. Tüm dünya ile birlikte en çok kullanılan ülkeler arasında Türkiye’nin de bulunduğu whatsapp uygulaması, müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda birtakım güncellemelere de tabi tutuluyor. İşte söz konusu güncellemelerin ardından en çok merak edilen konulardan biri de whatsapp sohbet geçmişinin nasıl okunacağına dair sorular olarak öne çıkıyor.

Whatsapp Sohbet Geçmişi Nedir ?

Whatsapp sohbet geçmişi, uygulamayı düzenli olarak kullanan kişilerin de iyi bileceği üzere, uygulama üzerinde gerçekleştirilen konuşmaların kayıt altında tutulduğu bir kısımdır. Uygulamayı indiren ve akıllı telefonuna kuran herkes, telefon rehberinde yine whatsapp uygulamasını kullanan herhangi biriyle bir sohbet gerçekleştirmesinin ardından uygulamanın ana sayfası üzerinde bu sohbetlerine dair geçmiş bölümünü rahatlıkla görüntüleyebilirler.

Whatsapp sohbet geçmişi yapılan her yeni konuşmada yeni bir bölüm oluşacak şekilde uygulamanın ana sayfasında bulunmaktadır. Dolayısıyla bu bölümü görüntülemek için uygulamayı açmanız yeterlidir. Rehberinizde kayıtlı olan kişilerle yapmış olduğunuz tüm whatsapp sohbetleri bu alanda yer almaktadır. Sohbet geçmişini okumak için yapmanız gereken sadece hangi sohbetin geçmişini okumak istiyorsanız o sohbete dokunmanızdır. Böylece o kişiyle konuşulan tüm konular, fotoğraf, video ve ses kaydı gibi gönderilebilen içerikleri bu sayede okuyabilirsiniz.

Whatsapp Sohbet Geçmişi Okuma Nasıl Yapılır ?

Yukarıda bahsettiğimiz üzere whatsapp uygulama sohbet geçmişi, uygulamanın ana sayfasından kolaylıkla görüntülenebilmektedir. Bu sayede okumak istediğiniz sohbeti seçmeniz yeterli olmaktadır. Bununla birlikte sohbet geçmişinde daha eski tarihlere gitmek için de sohbeti aşağı doğru kaydırarak daha önceki konuşmaları görüntüleyebilirsiniz.

Bu şekilde hangi konuşmanın hangi tarihte yapıldığını kolaylıkla okuyabilirsiniz. Zira whatsappkonuşmaları gerçekleştiği zamanı tarih olarak sohbet geçmişinin üzerinde belirtmektedir. Bununla birlikte whatsapp sohbet geçmişinde, sohbete dahil olan kişi veya kişilerin göndermiş olduğu fotoğraf, video ve ses kaydı gibi içerikler de kolay bir şekilde görüntülenebilmektedir.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Sevgiden.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: umiT istiraki olup tum haklari saklidir.