Sevgiden

Ana Sayfa / Sevgiden

Sevgiden

Sevgiden     29-03-17     Genel     Sevgiden     254 Defa Okundu

Sevgiden

Sevgi; Bir duygu çeşitidir.Kısaca ilgi göstermeye yönelten duygu anlamına gelir.İçinde bir çok anlamı barındıran bir kelimedir Sevgi,gerçekten anlamı oldukça fazla ve takılar aldığı zaman değişik anlamlara gelen bir kelime mesela bir kaç örnek verelim.Sevgili,Sevgisiz,Sevgiden,Sevgim vb. takılarla farklı anlamlara gelebiliyor.

Sevgi evrendeki bütün canlıların içlerinde olan en güzel duygudur.Her canlı mutlaka sevgiye muhtaçtır,sevmek sevilmek herkes ister.

Sevgiden; içten gelen duygu anlamına gelir.Mesela birini seversin ya sevdiğinden içine almak istersin böyle tamda öyle birşeydir.Bizler ne yaptıysak hep sevgiden yaptık,sevgisiz bir insan kendini yaşıyorum demesin bence,sevmek öyle güzel ki dünyadaki her canlıyı sevmemiz gerekir.Birde sevilmek var işte bu en zoru insanlar için çünkü kendini karşı tarafa sevdirmek tamamen kendimizde bitiyor,bunu yapabilmemiz için önce içimizde sevgi olması gerekiyor,zaten içimizde sevgi, sevilmek yoksa sevgiden gelen hiç birşey yoksa işte sevilmemiz çok zor oluyor.

Bizde bukadar anlamı güzel olan sevgi kelimesini sevgimizle birleştirerek sizler içimizden geldiği gibi www.sevgiden.net sitemizi açmış bulunmaktayız.Amaçımız Sevgimizle ve sevdiklerimizle bir arada olmak onlara birlikte sevgimizi dostluğumuz paylaşmak.Sizlerde Sevgiden ailesine katılmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan sitemizde kendinize Rumuz belirleyip anlık Sohbete Başlayabilirsiniz.Unutmayın sevgi çoğalarak büyür ve yayılır,sizlerde sevginizi asla gizlemeyin bugün belki sevdiğinize sevdiğinizi söylemezseniz yarın çok geç olabilir.

Sevgiden Net Kalıcı dostlukların Tek ve Değişmez Adresi.Sohbete Giriş için Sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sevgiden.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: umiT muhabbet.org