Kızla Sohbet

Ana Sayfa / Kızla Sohbet

Kızla Sohbet

Sevgiden     02-05-18     Genel     Kızla Sohbet     576 Defa Okundu

Kızla Sohbet

Kızla Sohbet etmek için her gün yeni bir site bulmaniza gerek yok . Sizler için hazırlanmış olan kızlarla sohbet odalarımızla şimdi üyeliksiz chat yapabilirsiniz.

Çoğu erkek bir kızla konuşacağı zaman kendi ifade edememe kaygısı yaşar. İlk konuşmada bazen aklına bir şey gelmez , neyden bahsedeceğini bilemez. Bu çok can sıkıcı bir durumdur erkekler açısından. Oysaki chat ortamında kızlarla sohbet ederken böyle bir kaygı oluşmaz. Çünkü karşıdaki sizi görmüyordur nitekim siz de onu. Onun güzel mi çirkin mi olduğunu bilemezsiniz sadece konuşulanlar kadar genel kültürüne, seviyesine, zekasına karar verebilirsiniz. Bir kızla sohbeti sıkıcı olmadan uzun tutmak önemlidir. Bunu öğrendiğin zaman istediğin kızla sohbet edebilir ve istediğin kızı hayatına dahil edebilirsin. Bir kızla sohbet etmek istiyorsan muhabbet etmekten korkmamalı, çekinmemeli ve utanmamalısın. Kızla sohbet ederken herhangi başlığı olan bir konu bulamasan da; oradan buradan konuşarak sohbete sekte vurmamalısın. Neticede bu kızı hiç tanımıyorsunuz ve oda sizi hiç tanımıyor. Bu sizin için çok büyük bir avantajdır. Doğal olmak, karşıdakine sıradan biriymiş gibi davranmak , karşıdakinin de aynı şekilde size davranmasını sağlar. Bu durumda da kimse gerilmez. Giriş cümlesine (Örneğin: merhaba, konuşabilir miyiz?, vaktin var mı?, seninle biraz konuşmak istiyorum vs vs..) gerek yoktur. Siteye girdiğinizde hali hazırda bir sohbet vardır ve siz de direk buna dahil olabilirsiniz.
Paylaştığımız bu taktikleri kullanarak sitemize girip çok kolay bir kızla sohbet edebilirsin. Artık nasıl sohbet edeceğim , muhabbet kuracağım gibi kaygıların kalmadı, çünkü cebinde nasıl davranmanı söyleyen taktiklerin var. Bundan sonraki aşama tamamen sana kalmış. Şimdiden sitemize hoş geldin

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Sevgiden.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. - Tasarım: umiT istiraki olup tum haklari saklidir.