Konuşma Siteleri


Sevgiden

Yazışma Siteleri Nedir ?Ne işe Yarar?

Yazışma Siteleri isimden anlaşıldığı gibi yazarak iletişime geçebildiğimiz sitelerdir,bunlara en büyük örnek IRC dediğimiz alt yapıya sahip olan Sohbet ve Chat Siteleridir.Bu tür sitelerde en çok kullanılan iletişim türü yazarak insanlarla tanışma siteleri’dir.Eskiden ve hala günümüzde kullanılan en yaygın Sohbet siteleridir.Bir çoğu ücretsiz sohbet hizmeti vermekte ve üyelik istemezler,yapmanız gereken tek şey kendiniz bir Rumuz belirlemek.

Konuşma Siteleri Nedir ? Ne İşe Yarar?

Konuşma siteleri ; Sesli sitelerdir,bu siteler üzerinden insanlar bilgisayarları üzerinden insanlarla sesli olarak iletişime geçerek onlarla konuşabilirler.Son dönemde baya bi popüler olmasına rağmen beklendiği gibi çok fazla ilgi görmemiştir.Yazışma siteleri gibi çok fazla yaygın değildir.

Görüntülü Siteler Nedir? Ne İşe Yarar ?

Görüntülü siteler üzerinden yapılan sohbetler tamamen kamera üzerinden insanların karşılıklı birbirleri ile görüntülü olarak iletişime geçtikleri sitelerden oluşur.Bu tür görüntülü Sohbet sitelerinin bir çoğu ücretli olup sizlerden ücret karşılığı sohbet edebilirsiniz.Aslında tamamen para tuzağı diyebilirim bu siteler için.

Peki Bu kadar fazla Alternatifi fazla olan Sohbet ve Chat Sitelerinde bizim için hangi siteler yararlı hangileri zararlı nasıl öğrenebiliriz?

Bunun en büyük çözümü o sitelere girmek ve en azından araştırmak gereklidir.Bizlerde sizler için ufak bir araştırma yaptık ve bu sitelerin en çok dolandırıcılık olarak şikayet edilenleri ise görüntülü Sohbet siteleri diyebiliriz.Diğer Yazışma Siteleri ve Konuşma Siteleri ise bizler için diğer sitelere göre daha yararlı olan sitelerdir.Özellikle yazışma üzerine kurulan siteler hem daha eski sohbet kültürü hemde çoğuna ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Günlük hayatın stresinden uzak dilediğin gibi konuşmak istermisin? Sizler için  özel olarak hazırlanmış olan odalarımız  ile her yaşa  hitap eden sohbet hizmeti  sizleri seviyeli ve güvenilir bir ortam sunuyor.

Sevigden Net Yazışma Siteleri üzerinden tamamen ücretsiz Sohbet keyfi yaşayabilirsiniz.Türkiyenin ve Dünyanın her ülkelerinden sitemizde olan kullanıcılarımızla anlık sohbete başlayabilir,onlarla yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Yolu Sevgiden geçenlerin değişmez adresi olan sitemiz sizleri keyifli sohbete davet ediyor.

Şimdi Hemen Sohbete Bağlan.

 

 

 
5 comments on “Konuşma Siteleri
 1. Sevgidenuser diyor ki:

  En iyi yazışma ve konuşma siteleri burada

 2. SQL diyor ki:

  Sohbet Sitesinde Yeni Arkadaşlar Bulun, Eşleşin, Sohbet’e Başlayın.
  Aşkı Uzaklarda Arama · Mutlu Hayatın Başlangıcı · Ücretsiz Üyelik · Aradığın Aşk Yanı Başında

 3. Sevda diyor ki:

  En İyi Sohbet Sitesi burası

 4. fuat diyor ki:

  İst-And.Yakası 194boy 88kğ elayeşil karışımı göz siyah saç bekar olgun erkegim yaş boy takıntım yoktur güvenilir gizliliği önemseyen her yaştan kız arayabilir asla pişman olmazsınız skypyem Fenerli Kaptan 1907 telim 05062887837 mailim mertemrekaptan1907@hotmail.com

 5. Sevilay diyor ki:

  En güzel konuşma sitesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Site Ekle