Mynet Sohbet Odaları


images (6)

Mynet Sohbet

Mynet  1990 lı yılların ortalarında Türkiye’nin en büyük sohbet sunucularından biriydi. O yıllarda sadece bilgisayar ortamında chat yapan kullanıcılar şuan günümüz imkanlarıyla cep telefonlarından mobil olarak, tabletlerden ve yine laptoplardan aramıza katılabilmektedir. Mynet sohbete ozamanlarda katılan eski kullanıcıların toplanma yeri olan sayfamıza hosgeldiniz.

Mynet Yeni Sürüm Sohbet

Eski mynet sohbet mekanını artamayacak kadar seviyeli, guzel olan sitemiz siz kullanıcılarımıza yine sizin tercihinize gore istedikleri kanallarda istedikleri insanlarla tanışma kaynaşma fırsatı sunuyor. Sohbetinizi yaparken sizden istenilen kurallara uymanızı öncelikle rica ediyoruz. Mynet sohbet odalarımız içinde degişik yaş grupları, değişik iş grupları, değişik illerden gelen kullanıcılarımız olduğu gibi aramıza yurtdışından katılan gurbetçilerimizde vardır. kullanıcılarımızın çokluğu nedeniyle sitemize girdikten sonra nickinizi baskasının kullanmamsı için şifrelemenizi öneririz.Sitemize 7/24 ücretsiz olarak bağlanabilir; dilediğiniz kadar sitemizde kalabilir ve sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mynet Mobil Sohbet

Akıllı telefonlarımız üzerinden internete bağlanarak mobil sohbet uygulamamızla kolay bir şekilde sitemize erişebilir, her yerden yazışmaya devam edebilirsiniz.

Türkiyenin en köklü sitesi artık mobil telefonlar sayesinde her yerde, yolda, işte, arkadaşlarınızla birlikte iken rahatlıkla sitemize giriş yapabilir, yeni insanlarla konuşmaya başlayabilirsiniz.

Konuşmak hiç bu kadar keyifli ve anlamlı olmamıştı, her yerden farklı insanla tanışma imkanı bu sitede.

Üye olmadan hemen sohbete başlamak için daha ne bekliyorsun .

Mynet Mobil ile her zaman konuşmaya devam et.

 
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Site Ekle